Plastik Kart

Boyun Askı İpi
YI-1002

Baskılı boyun askı ipleri

Daima göz önünde bulunan firma bilinirliğinizi yansıtan renklerde baskılar yapılır.

Yaka Kartları
sublimasyon-metal-yaka-isimlik-kc3009-gumus-oval-65x45-cm-sublimasyon-yaka-isimligi-3360-19-O

Metal, plastik yaka kartı

Çeşitli ölçülerde şık , Metal plastik yaka kartları. personelinizin ve firmanızın bilgileriniz basılır.

Personel Kartı
personelkartı

Personel giriş kartları

Firmaların personeli giriş kartları pvc Kart üzerine basılır. Grafik tasarımları için baskı tasarımcılarımızdan yardım alabilir siniz.

Fuar Kartları Poşetler
fuar kartları

Fuar Giriş Kartları

Katılımcıların veya ziyaretçilerin tanınması amacıyla çeşitli boy ve seçenerklerde yapılan kartlardır.

Müşteri İndirim Kartları
indirimkartı

İndirim Kartı

Genel olarak zincir mağazalarında müşteri sadakati için kullanılan indirim yapmak amacıyla kullanılan kartlardır. Pvc Karttan imal edilr

Fatura Kartı
fatura kartı2

PVC Fatura Kartı

Firma ve fatura bilgilerinizin olduğu firma logosuyla basılan kartlardır. çift taraflıkullanımimkanı vardır.

Manyetik Bantlı Kart
manyetikbantlıkart

Manyetik Şeritli

bir yüzünde manyetik bir şerit ile tasarlanan kart sistemlerinden biridir. Kullanım alanına bağlı olarak bu manyetik alan özel yazılımlar sayesinde kodlanmaktadır. Bilgilerin şerit üzerindeki manyetik alanı değiştirmesi ile elde edilen bu kartlar geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Mifare Kart
mifare-kart-1

Geniş bir kullanım alanı

Elektronik kart sistemlerinde en hızlı ve pratik çözümü arayan öncü kurum ve kuruluşların yeni gözdesi olan Mifare Kartlar, elektronik pasaportlarda, otomatik ödeme sistemlerinde, öğrenci kimlik bilgilerini içeren sistemlerde ve otopark geçiş sistemlerinde, kartlı abonelik sistemlerinde yaygın olarak tercih edilmektedir.

Proximity Kart
PROXİMİTY KARTLARI

güvenli kart kullanım

Proximity kartlar, akıllı kartlar veya göster geç kartlar olarak bilinmektedir. Günümüzde yaygınlaşan kullanım alanlarıyla proximity kartlar, çeşitli ödeme sistemleri için öncelikli tercihe sahip, dayanıklı ürünleridir. 125 Khz 64 Bit Manchester kodlamasında olup RFID proximity teknolojisine sahiptir.

RFID Kart
RFID KART

Uzaktan okutmalı kart

RFID kartların uzak mesafeden, alıcı ile iletişim kurabilme avantajıdır. Uygulama sistemine çok yakın mesafeye yaklaştırma zorunluluğu bulunmayan RFID kartlar, bu özelliği sayesinde birçok sektör tarafından tercih edilmeye başlanmıştır.

Üye Kartı
üye-kartı

Üye Takibi daha kolay

Müşterilerinizin faaliyetlerini bu kartlar sayesinde izlerken, giriş çıkış zamanlarını, faaliyet alanınız içinde hangi tercihleri yaptığını gösterir . Üyelik kartları, aynı zamanda, ödeme bilgilerini gösterme özellikleriyle tasarlanmaktadır. Böylece ticari hareketleri kolaylıkla izlersiniz.

Özel Ebat Kart
özelbat

PVC özel Ebat kart

Çeşitli konser, tiyatro, gösteri ve benzeri etkinliklerde, size özel tasarımıyla dikkat çeken, gösteri kartı veya etkinlik kartı olarak kullanabileceğiniz özel ebat kartlar istenilen büyüklükte PVc kart olarak üretilir.

Başa dön